Sklep ze zdrową żywnością

Sklep ze zdrową żywnością

Sklep ze zdrową żywnościąBiopunkt.pl to sklep ze zdrową żywnością posiadającą certyfikaty BIO i EKO. To co kierowało nami podczas tworzenia sklepu w 2010 roku, to pasja do zdrowego odżywiania. Odżywiania, które swoje podstawy ma w naturze, a nie w sztucznych barwnikach i aromatach. Aktualnie w większości produktów z supermarketów znajdziemy ogromne ilości chemii. Wszelkiego typu E - konserwanty, zagęszczacze, barwniki i aromaty. To wszystko tylko po to aby obniżyć koszt produkcji i poprawić wygląd produktu, a nie jego wartość odżywczą. Ten stan rzeczy przelał czarę goryczy i wraz z przyjacielem stworzyliśmy biopunkt.pl - sklep ze zdrową żywnością.

 

Sklep ze zdrową żywnością i jego historia

W 2010 roku wraz z przyjacielem stworzyliśmy pierwszą odsłonę naszego sklepu. Starając się konkurować z żywnością z marketów zrezygnowaliśmy ze stacjonarnego sklepu, dzięki czemu obniżyliśmy koszty utrzymania, a z co za tym idzie mogliśmy zaproponować konkurencyjne ceny. Oczywiście zdrowa żywność, nigdy nie będzie tańsza od masowo produkowanej i wspieranej chemicznie. Na nasze szczęście świadomość zdrowego odżywiania w społeczeństwie rośnie, co pozwoliło nam przetrwać trudne początki.

 

Z pasji do zdrowia

Od zawsze byliśmy rodzinnym sklepem ze zdrową żywnością, wspieranym przez grono przyjaciół i fanów ekologicznego żywienia. To pasja nasz i naszych przyjaciół pozwoliła nam stworzyć miejsce gdzie można znaleźć zdrową i certyfikowaną żywność. Aktualnie w sklepie posiadamy szeroki asortyment przeszło 2000 produktów, z których 99% posiada certyfikaty BIO i EKO. Pozostały procent stanowią produkty od naszych sprawdzonych dostawców. Nim cokolwiek znajdzie się półkach testujemy to na sobie :) Jak do tej pory wychodzi nam to na zdrowie.

 

Ekipa biopunkt.pl - sklep ze zdrową żywnością

Na stałe sklep prowadzą 3,5 osoby ;) Jedną jest świeża mama, która między opisywaniem produktów musi doglądać swoje największe szczęście :) Jedno z nas od lat zajmuje się ekologiczną uprawą i kwestiami zdrowego odżywiania. W kwestiach zdrowia wspiera nas jedyny lekarz w rodzinie biopunktu. Natomiast informatyka, poza zdrowym trybem życia i licznymi sportami ekstremalnymi, trudno powiązać ze zdrową żywnością ;)
 
Dodatkowo wspierają nas nasi przyjaciele - blogerzy, dietetycy i trenerzy sportowi, których świadomość zdrowego odżywiania jest bardzo wysoka i niewątpliwie przyczyniła się do wzrostu popularności odżywiania w zgodzie z naturą.
 

Jesteśmy dla Was

Sklep ze zdrową żywnością jest nasza pracą, ale zarazem pasją. Dlatego jeżeli chcecie dowiedzieć się czegokolwiek na temat naszych produktów serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy i doradzimy. Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze! Doceniacie to w licznych pozytywnych ocenach naszego sklepu. Wszystkie opinie znajdziecie na ceneo bądź pod tym linkiem "Sklep ze zdrową żywnością - opinie".

 

Dlaczego nasz sklep ze zdrową żywnością

  • Ogromny wybór produktów ekologicznych z certyfikatami BIO i EKO
  • Konkurencyjne ceny dzięki rezygnacji ze sklepu stacjonarnego
  • Wysyłka produktów maksymalnie do 48 godzin 
  • Darmowa wysyłka od 250 złotych
  • Dostępne różne metody płatności i odbioru towaru
  • Pracujemy z pasji, a przez to dbamy o każdego klienta
  • Setki zadowolonych klientów

 

Blog o zdrowej żywności

W ramach prowadzonego sklepu założyliśmy również blog nazdrowie.biopunkt.pl, gdzie opisujemy według nas najlepsze produkty, które znajdziecie w naszym sklepie ze zdrową żywnością. Serdecznie zapraszamy do lektury :)