GR Spirulina BIO tabletki (180x500mg)

GR Spirulina BIO tabletki (180x500mg)

Producent: Green Orgins
Kod producenta: 5060426630354
Waga: 0.2 kg
Dostępność: Brak Brak
szt.
59,90 zł
Niedostępny

Opis GR Spirulina BIO tabletki (180x500mg)

GR Spirulina BIO tabletki (180x500mg)

Spirulina to alga hodowana w basenach wypełnionych słodką wodą.

Spirulina to jednokomórkowa, szmaragdowo-zielona alga, która wykształciła fotosyntezę, czyli naturalny proces absorbcji energii ze światła.

Ekologiczna Spirulina w tabletkach firmy Green Origins jest hodowana w naturalnych basenach, w czystej wodzie. Jest zbierana, kiedy osiągnie odpowiedni poziom składników odżywczych.

Spirulina w tabletkach doskonale uzupełnia dietę w składniki odżywcze.

Produkcja

Ekologiczna spirulina w proszku firmy Green Origins jest przetwarzana w minimalnym stopniu. Algi są hodowane naturalnie. Rozmnażają się w szybkim tempie, w basenach wypełnionych czystą wodą. Są one zbierane, kiedy osiągną odpowiedni poziom składników odżywczych.

Ze spiruliny w proszku są wytwarzane tabletki przez wiodącego wytwórcę produktów farmaceutycznych posiadającego certyfikat GMP (Dobrych Praktyk Produkcyjnych). Produkty w tabletkach firmy Green Origins nie zawierają wypełniaczy tj. stearynian magnezu. Tabletki zawierają 100% czyste, sproszkowane algi spiruliny, bez dodatków.

Pochodzenie

Ekologiczna spirulina w produkcie firmy Green Origins pochodzi z wyspy na Morzu Południowochińskim. Jest to nieskazitelnie czysty teren, poza zasięgiem zakładów przemysłowych.

 

Składniki: spirulina 100% (Arthrospira platensis).

 

Składnik aktywny

6 tabletek

Spirulina

3 g

Atrybuty GR Spirulina BIO tabletki (180x500mg)

Dodatkowe informacje

brak