GR Chlorella&Spirulina BIO tabletki (180x500mg)

GR Chlorella&Spirulina BIO tabletki (180x500mg)

Producent: Green Orgins
Kod producenta: 5060426630361
Waga: 0.2 kg
Dostępność: Brak Brak
szt.
59,90 zł
Niedostępny

Opis GR Chlorella&Spirulina BIO tabletki (180x500mg)

GR Chlorella&Spirulina BIO tabletki (180x500mg)

Chlorella i spirulina to algi, które są uważane za najlepszą pełnowartościową żywność na świecie. To skuteczny suplement diety, który wykazuje szerokie działanie i korzystny wpływ na dietę.

Chlorella i spirulina to algi, które wykształciły fotosyntezę, czyli naturalny proces absorbcji energii ze światła.

Algi te cieszą się uzasadnioną popularnością u osób, które prowadzą aktywny tryb życia, ze względu na wysoką zawartość białka.

Chlorella i spirulina w tabletkach doskonale uzupełniają dietę w składniki odżywcze. Przyjmuj 6-10 tabletek (500 mg) dziennie.

Korzyści dla zdrowia

Ekologiczna Chlorella firmy Green Origins zawiera witaminy B12, C i D, które poprawiają pracę mózgu, układu sercowo-naczyniowego oraz wzmacniają odporność.

Dodatkowo zawiera ryboflawinę (B2) oraz cynk, który zapewnia zdrowy wzrok oraz chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.  

Zarówno chlorella, jak i spirulina to bogate źródło białka oraz egzogennych aminokwasów, których organizm ludzki nie produkuje i dlatego należy przyjmować je w diecie.

Spirulina zawiera dużo wapnia, który pomaga utrzymać sprawny układ trawienny. Dodatkowo zawiera dużo jodu i cynku, który poprawia stan włosów, skóry i paznokci.

Sposób użycia: 6-10 tabletek (500 mg) dziennie, raz lub 2-3 razy dziennie w podzielonych porcjach. Tabletki należy przyjmować 30 minut przed posiłkiem i popić wodą. W pierwszych tygodniach zaleca się przyjmować mniejszą porcję (np. 3-4 tabletki dziennie), aby zmniejszyć objawy występujące podczas detoksykacji organizmu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Produkcja

Chlorella i spirulina w tabletkach są wytwarzane z proszku przez wiodącego wytwórcę produktów farmaceutycznych posiadającego certyfikat GMP (Dobrych Praktyk Produkcyjnych). Produkty w tabletkach firmy Green Origins nie zawierają wypełniaczy tj. stearynian magnezu. Tabletki zawierają czyste, sproszkowane algi, bez dodatków.

Pochodzenie

Uważa się, że chlorella to jedno z najstarszych i najczęściej badanych pokarmów na ziemi.
Rosjanie stosowali chlorellę, aby chronić ludzi przed skutkami promieniowania po wybuchu elektrowni w Czarnobylu.
Ekologiczna spirulina w produkcie firmy Green Origins pochodzi z wyspy na Morzu Południowochińskim. Jest to nieskazitelnie czysty teren, poza zasięgiem zakładów przemysłowych.

Atrybuty GR Chlorella&Spirulina BIO tabletki (180x500mg)

Dodatkowe informacje

brak