GR Chlorella BIO tabletki (180x500mg)

GR Chlorella BIO tabletki (180x500mg)

Producent: Green Orgins
Kod producenta: 5060426630347
Waga: 0.2 kg
Dostępność: Brak Brak
szt.
59,90 zł
Niedostępny

Opis GR Chlorella BIO tabletki (180x500mg)

GR Chlorella BIO tabletki (180x500mg)

Chlorella to niebiesko-zielona alga, która jest uważana za jeden z najlepszych, pełnowartościowych pokarmów na świecie. To skuteczny suplement diety, który wykazuje szerokie działanie i wpływ na dietę.

Chlorella to alga, która wykształciła fotosyntezę, czyli naturalny proces absorbcji energii ze światła.

.

Chlorella w tabletkach firmy Green Origins jest hodowana w naturalnych basenach, w czystej wodzie, gdzie rozmnaża się w naturalnych warunkach. W późniejszym etapie produkcyjnym ściany chlorelli są rozbite, co sprawia, że maksymalna ilość substancji odżywczych jest wchłaniana przez organizm.

Produkcja

Chlorella to jednokomórkowa, niebiesko-zielona alga, która wykształciła fotosyntezę. Algi rozmnażają się naturalnie, w szybkim tempie w basenach wypełnionych czystą wodą. Są one zbierane, kiedy osiągną odpowiedni poziom składników odżywczych.

Ściany komórkowe chlorelli są twarde, co ogranicza przenikanie składników odżywczych.  Ściany chlorelli w produkcie firmy Green Origins są rozbite z wykorzystaniem procesu rozpylania o dużej sile uderzenia. Następnie chlorella jest suszona i mielona. Dzięki temu procesowi chlorella zachowuje praktycznie wszystkie swoje wartości odżywcze.

Z chlorelli w proszku są wytwarzane tabletki przez wiodącego wytwórcę produktów farmaceutycznych posiadającego certyfikat GMP (Dobrych Praktyk Produkcyjnych). Produkty w tabletkach firmy Green Origins nie zawierają wypełniaczy tj. stearynian magnezu. Tabletki zawierają 100% czyste, sproszkowane algi chlorelli, bez dodatków.

Pochodzenie

Uważa się, że chlorella to jedno z najstarszych i najczęściej badanych pokarmów na ziemi.
Rosjanie stosowali chlorellę, aby chronić ludzi przed skutkami promieniowania po wybuchu elektrowni w Czarnobylu.

 

Składniki: chlorella 100% (Chlorella vulgaris).

 

Składnik aktywny

6 tabletek

Chlorella

3 g

Atrybuty GR Chlorella BIO tabletki (180x500mg)

Dodatkowe informacje

brak